Nasz dom pod Kotoniem.

dom w zawadce pod kotoniem

Usytułowany jest 30 minut drogi od Krakowa, między Krakowem i Zakopanem. Położony jest w Zawadce pod Kotoniem, stąd też nazwa. Przez okna jest widok na Tatry. Otoczony przyrodą, ciszą i spokojem, idealny do wypoczynku na łonie natury.

Dojazd do nas jest bezproblemowy nawet zimą, drogi sa odśnieżane. Dojazd komunikacją zbiorową jest także dostępny, wygodne i częste połączenia autobusowe na trasie Kraków-Zakopane lub busy. Oczywiście miejsca do parkowania samochodów u nas nie brakuje.

Na terenie naszego obejścia.

obejście pod kotoniem

Mamy gril-wędzarnie w przydomowym kominku, który dodaje uroku i funkcjonalności miejscu, a także miło przy nim posiedzieć. Jest uroczy skalniaczek i huśtawka.

Jak przystało na gospodarstwo mamy zwierzątka, świnki, urocze kotki Łiskas i Darsi oraz kurki szczęśliwie hasające po wolnym wybiegu.

Nasze uprawy i wyroby.

dom w zawadce pod kotoniem

Mamy ładny sad owocowy z którego owoce uzywane są do naszych wyrobów i przetworów. Dlaczego swojskie wędliny cieszą się uznaniem? Ponieważ jest kolosalna róznica miedzy wędliną ze sklepu a swoją. Wędzona jest na tzw. zimnym dymie, im dłużej tym lepiej 8-12 godzin na drewnie, głownie jabłoni.

Aż ok. 90% żywności opieramy na własnej eko uprawie w której, nie stosujemy żadnych środków ochrony roślin czy też chemicznego nawożenia,dzięki temu produkty są najzdrowsze mając niepowtażalny smak i prawdziwy aromat.

Opinie Gości:

"Fenomenalne miejsce, jeśli szuka się miejsca by odpocząć od problemów dnia codziennego to jest to oaza spokoju. O rarytasach z wędzarni pana Marka nie muszę wspominać bo sa znane w całym Beskidzie Srednim."

Marek - inż. z Opola

"Nie mogę się doczekać powrotu pod Kotoń, kolejnym razem zabieramy rowery. Urok nie do opisania i ciekawostki okolic konieczne zobaczenia."

Justyna - Kraków

"Po tym co zrobili ludzie z Zakopamem czieszę się, że znalazłem miejsce w górach, które mam wrażenie, że ja pierwszy odkryłem. Cisza, góry, przyroda, tradycyjne wyroby, czyste powietrze. Najlepszy prezent jaki mi zrobiła żona. Polecam!"

Roland - Bytom